شرکت توصعه صنعتی دوره 6 ماهه منتهی به 30/12/91

185
telegram nokhbegan-start
شرکت توصعه صنعتی دوره 6 ماهه منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 25Rating:

این شرکت در 6 ماهه واقعی منتهی به 30/12/91 مبلغ 313 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل 182 درصد رشد داشته است.از عمده دلیل افزایش eps شرکت مربوط به سود حاصل از فروش سرمایه گذاری ها و فروش زیرمجموعه های خود بوده است.

باتوجه به دستور کار فروش دو زیر مجموعه شرکت و تاثیر سود حدود 25 ریالی برای این شرکت میتوان در 3 ماهه میانه سال جاری روند رو به رشدی را برای سهم دانست.

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از قلرست
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 4/02/92
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن