شرکت: تولیدی گازلوله منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

161
telegram nokhbegan-start
شرکت: توليدي گازلوله منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 5Rating:

شرکت پیش بینی درآمد (زیان) هر سهم سال مالی 91 را مبلغ (527) ریال زیان اعلام نموده است

شرکت اعلام نموده است که این میزان زیان نسبت به مشابه 6 ماهه و همچنین سال گذشته ماهی به میزان 120 درصد و 80 درصد افزایش داشته که بیش از پیش وضعیت شرکت را بحرانی تر خواهد کرد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از دلایل این تعدیل منفی میتوان به : عدم توان بازپرداخت بدهیهای بانکی و سخت گیریهای بانکها نسبت به ارائه ضمانتنامه های بانکی جهت حضور در مناقصات شرکتهای گاز و آب وفاضلاب کشور و همچنین تامین نشدن به موقع مواد اولیه و نیز عدم عرضه به موقع محصولات در بازار باعث شد این شرکت به وضعیت تعدیل منفی برسد.

همچنین اعلام ورشکستگی از سود این شرکت به دادگاه شهیدرجایی اعلام شده که فعلا مورد تعلیق قرار گرفته است.

برای سهم باتوجه به این تعدیل قیمت های حدود 40 تا 30 تومانی را مورد انتظار است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: ملی صنایع مس ایران منتهی به 91/12/30 براساس عملکرد 6 ماهه
نوشته بعدیکفرا
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن