شرکت: حمل و نقل پتروشیمی منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

207
telegram nokhbegan-start
شرکت: حمل و نقل پتروشيمي منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 1Rating:

این شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی خود را در تازه ترین گزارش خود ،  91 ریال اعلام نموده است.

گزارش حاسبرسی شده ی شرکت نسبت به مشابه سال گذشته 525 ریال کاهش نشان میدهد که این کاهش در گزارش شش ماهه نسبت به سال گذشته از 283 ریال به 6 ریال کاهش داده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به گزارش های اعلام شده از سوی این شرکت دایل این مقدرا کاهش :
 
کاهش 30 درصدی بهای تمام شده .
کاهش 28 درصدی درآمدحاصل از خدمات  و همچنین افزایش 131 درصدی هزینه های مالی مربوط به تسهیلات دریافتی میباشد.


باتوجه به میزان تعدیل منفی زیاد شرکت و پوشش نامناسب این سهم در 6 ماهه خود ، انتظار کاهش قیمت باتوجه به تعدیل منفی 525 ریالی به قیمت های زیر 140 تومان در میان مدت هستیم.

یک نکته مهم وجود دارد و آن هم گزارش سال آینده ی سهم میباشد ، که چنانچه تسهیلات لازم برای کاهش هزینه ها و عدم سرمایه گذاری مناسب رخ ندهد باعث زیان ده شدن این شرکت در سال مالی اینده میباشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: داده پردازی ایران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیشرکت: دشت مرغاب منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن