شرکت: خوراک دام پارس منتهی به 1392/09/30

273
telegram nokhbegan-start
شرکت: خوراک دام پارس منتهی به 1392/09/30Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 8Rating:

شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/09/92 را برای اولین بار 1787 ریال اعلام نموده است.

از جمله دلایل این تغیر افزایش مقدار فروش و افزایش قیمت محصولات میباشد.مقدار فروش 47 درصد و مقدار تولید نیز 47 درصد افزایش یافته است.این مقدار فروش به نسبت به افزایش قیمت محصولات تا محدوده ی 92 درصد امکان رشد سهم تا p/e های بالا و تعدیل مثبت تا محدوده ی 26 درصد برای سل مالی 91 نیز امکان پذیر خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

برای سهم در سال مال مالی 92 رشد خوبی را انتظار خواهیم داشت.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 18/9/91
نوشته بعدیمقاومتی از خکاوه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن