شرکت داروسازی زهراوی: سال مالی 92 منتهی به 30/12/92

201
telegram nokhbegan-start
شرکت داروسازی زهراوی: سال مالی 92 منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 11Rating:

این شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را مبلغ 2892 ریال اعلام نموده که نسبت به پیش بینی سال 91 تعدیل 3 درصدی را نشان میدهد.

مقدار فروش شرکت 28 درصد نسبت به سال 91 رشد داشته که عمدتا ناشی از اصلاح سبد محصول و افزایش نرخ میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین مقدار تولید شرکت نیز 22 درصد رشد داشته که نشان از توان این شرکت برای گسترش فعالیت و افزاییش سود عملیاتی خود میباشد.

باتوجه به این مقدار تولید و مبلغ فروش انتظار تعدیل مثبت دوباره برای سال مالی 92 نیز وجود دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخبر فوری
نوشته بعدیحمایتی از غشاذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن