شرکت داروسازی لقمان سال مالی منتهی به 29/12/92

168
telegram nokhbegan-start
شرکت داروسازی لقمان سال مالی منتهی به 29/12/92 Reviewed by عليرضا حاجيان on May 18Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به  29/12/92 خود را مبلغ 406 ریال اعلام نموده است که نشان تعدیل 47 درصدی میباشد.

از جمله دلایل این تعدیل ناشی از افزایش نرخ 21 درصدی محصولات شرکت میباشد.همچنین از دیگر دلایل این تعدیل افزایش مقدار فروش و افزایش مقدار تولید شرکت میباشد که در انتظار افزایش آن در 1 و 2 ماهه ابتدای سال 92 نیز بیشتر است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به اوضاع بنیادی مناسب شرکت و افزایش نرخ فروش به همراه افزایش مقدار تولید روند سود آوری شرکت را میتوان برای سال 92 انتظار داشت.

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از وکار
نوشته بعدیافزایش قیمت بنزین
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن