شرکت: دشت مرغاب منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

174
telegram nokhbegan-start
شرکت: دشت مرغاب منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 1Rating:

این شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی 91 را مبلغ 185 ریال اعلام نموده است تعدیل مثبت 108 ریالی نسبت به مشابه سال گذشته و تعدیل مثبت 46 ریالی نسبت به 6 ماهه نخست خود داشته است.باتوجه به تعدیل بالای این شرکت که عمده فعالیت آن کنسرو و محصولات کنسروی میباشد از دلایل این تعدیل را میتوان کاهش هزینه های شرکت به میزان 6 درصد و همچنین افزایش فروش نسبت به سال گذشته و در آمد عملایتی شرکت نسبت به مشابه سال قبل میباشد.

باتوجه به روی قلتک افتادن درآمد شرکت نسبت به سال گذشته و کاهش هزینه های جاری و تعدیل فروش محصولات شرکت انتظار است این شرکت در 6 ماهه دوم سال نیز با تعدیل خوبی همراه باشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: حمل و نقل پتروشیمی منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیحمایتی از فباهنر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن