شرکت: دوده صنعتی پارس منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

206
telegram nokhbegan-start
شرکت: دوده صنعتي پارس منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 10Rating:

این شرکت در تازه ترین گزارش خود ، پیش بینی سودی بالغ بر 388 ریال را برای 6 ماهه دوم سال اعلام نموده است.براساس این پیش بینی نسبت به مشابه سال گذشته رشدی بالغ بر 310 ریالی را داشته است.

این شرکت در 6 ماهه نخست خود نیز تعدیل قابل توجهی را نسبت به مشابه سال گذشته اعلام کرده که بالغ بر 292 ریال میباشد.همچنین پوشش خوب 75 درصدی باعث شده اقبال به این سهم افزایش یابد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از جمله دلایل این رشد را میتوان دریافت تسهیلات ارزان ، افزایش نرخ فروش و مقدار فروش کالاهای صادراتی و … باعث شده این شرکت تعدیل و پوشش مناسبی را داشته باشد.

باتوجه به پوشش 75 درصدی سهم و تعدیل قابل توجهی و بر آورد میزان سود سهم برابر با 388 ریال میتوان هدف های سهم را در محدوده ی 450 تومان دانست.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 20/8/91
نوشته بعدیشرکت: ذوب روی اصفهان منتهی به دوره عملکرد 6 ماهه 91/6/31
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن