شرکت ذغال سنگ نگین طبس : سال مالی منتهی به 30/12/92

159
telegram nokhbegan-start
شرکت ذغال سنگ نگین طبس : سال مالی منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 28Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی 91 را با حدود 160 ریال تعدیل از 227 ریال  به 381 ریال رسانده است که نشان از تعدیل مثبت 68 درصدی میباشد.از جمله دلایل این تعدیل افزایش 8/18 درصدی نرخ فروش ذغال از تاریخ 01/07/91 توسط سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران می باشد

شرکت برای سال آتی نیز در اولین پیش بینی مبلغ 491 ریال اعلام کرده است که نسبت به سود 381 ریالی سال جاری با رشد 29 درصدی روبرو شده است.علت تعدیل سود سال 92 نیز افزایش نرخ فروش ذغال سنگ بوده است.شرکت برای سال اتی نیز افزایش نرخ 19 درصدی را برای ذعال سنگ درنظر گرفته است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به روند تعدیلات شرکت انتظار رشد و سود آوری شرکت در سال مالی 92 بسیار زیاد است.

 

bashgah-banner
نوشته قبلینگاهی به چارت کاما
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 9/12/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن