شرکت: رایان سایپا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

199
telegram nokhbegan-start
شرکت: رايان سايپا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Nov 13Rating:
باتوجه به گزارش ارائه شده این شرکت شاهد تعدیل منفی از 1126 ریال به 594 ریال هستیم.همچنین این میزان کاهش در 6 ماهه اول سال نیز به نصف کاهش پیدا کرده و از 418 ریال به 224 ریال کاهش یافته است.
برای این شرکت باتوجه به تعدیل کاهشی و همچنین افزایش چشمگیر هزینه های مالی و اداری  نمیتوان روند سود آوری و در واقع تا پایان سال آینده ی روشنی ترسیم نمود.پوشش کم سود دهی این شرکت در 6 ماهه نخست سال به میزان 38 درصد گویای این اوضاع وخیم شرکت میباشد که نمیتواند به طور کامل نیز سود خود را پوشش دهد.درصورت تداوم روند تعدیل منفی شرکت برای سال آینده حدود 30 تا 45 درصد امکان تعدیل منفی وجود خواهد داشت.
bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: گروه صنعتی بارز منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیچهارشنبه 24 آبان
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن