شرکت: سایپا آذین منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

174
telegram nokhbegan-start
شرکت: سايپا آذين منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Jan 6Rating:

در پیش بینی منتهی به 30 اسفند 91 برای این شرکت شاهد تعدیل منفی فراتر از قبل به میزان 2887 ریال هستیم.بخ طوری کهه این شرکت برای سال مالی گذشته مقدار 4 ریال سود پیش بینی کرده بود.

بر این اساس شاهد کاهش میزان تولید به مقدار 50 درصد و کاهش فروش به میزان 46% برای این شرکت هستیم.یکی از جمله دلایل این تعدیل منفی کاهش فروش به بازار های خارج میباشد به طوری که برای سال مالی گذشته مقدار فروش به بازار های حارجی سودی برابر با 303737 میلیون ریال عاید شرکت کرده بوده که بر این   اساس در سال مالی کنونی طبق گزارش شرکت مقدار فروش به صفر رسیده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از دلایل دیگر نیز که در گزارش مشهود است عدم تامیل قطعات اولیه میباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلییکشنبه 17 دی
نوشته بعدیبررسی بازار و راهبرد سرمایه گذاری 10/17
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن