شرکت: سرمایه گذاری بهمن پورتفوی1 ماهه منتهی به1391/06/31

142
telegram nokhbegan-start
شرکت: سرمايه گذاري بهمن پورتفوی1 ماهه منتهی به1391/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Sep 30Rating:

نکته ی قابل توجهی که در اطلاعات ارائه شده تفاوت در تعداد و بهای تمام شده ی ابتدای دوره ی سهام خارج از بورس شرکت رایان فن گستر دیزل بابت پیش پرداخت افزایش سرمایه می باشد. که این مطلب منجر به 1000 میلیون ریال تفاوت در جمع بهای تمام شده ی ابتدای دوره شرکت های خارج از بورس شده است.

درواقع تغییرات در بهای تمام شده ی ابتدای دوره ی برخی از سهام شرکت ها نسبت به بهای تمام شده پایان دوره ی قبل، به دلیل مطابقت دادن آنها با تغییرات صورتهای مالی می باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به جمع سرمایه گذاری ها در ابتدای دوره به میزان 2,025,859 میلیون ریال و جمع آنها در انهای دوره به میزان 2,031,224 میلیون ریال نشان از رشد 5365 میلیون ریالی میباشد . باتوجه به این رشد امکان تعدیل خیلی کمی برای این سهم وجود دارد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 9/7/91
نوشته بعدیشرکت: سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات پورتفوی1 ماهه منتهی به1391/06/31
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

1 نظر

نطر گذاشتن