شرکت : سرمایه گذاری پتروشیمی پورتفوی 1 ماهه منتهی به 30/12/91

160
telegram nokhbegan-start
شرکت : سرمایه گذاری پتروشیمی پورتفوی 1 ماهه منتهی به 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 6Rating:
باتوجه به صورت وضعیت پورتفوی 1 ماهه منتهی به 30/12/91 شاهد انباشته سود کسب شده از زیرمجموعه ها به میزان 241758 میلیون ریال میباشد که بیشترین تاثیر سوددهی متعلق به مواد و محصولات شیمیایی میباشد که نسبت 38 درصد رشد را نشان میدهد.

باتوجه به این میزان سود و باتوجه به سرمایه ثبت شده 1820000 میلیون ریال شرکت میتوان تعدیل سود 5 الی 8 درصدی را شاهد باشیم.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیمقاومتی از کطبس
نوشته بعدیبر بام بازار شنبه 17 فروردین ماه…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن