شرکت: سنگ آهن گل گهر منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

221
telegram nokhbegan-start
شرکت: سنگ آهن گل گهر منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 13Rating:

این شرکت در گزارش شش ماهه حسابرسی شده سود هر سهم خود را از 1393 ریال قبلی ( حسابرسی نشده ) به 1547 ریال افزایش داده است.قابل توجه است که توانسته تا 31 شهریور 91 مبلغ 80 تومان آن را محقق کرده است. کاهش هزینه های عمومی ، افزایش درآمدهای عملیاتی و درآمدهای متفرقه و اداری و مالی علت تعدیل مثبت 11 درصدی منجربه این تعدیل شده است.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توجه شود شرکت در گزارش قبلی جهت فروش های صادراتی ، در عملکرد 6 ماهه نرخ برابری دلار مبلغ18330 ریال منظور کرده بود که در گزارش فعلی به 18355 ریال افزایش پیدا کرده است.

باتوجه به افزایش قیمت فروش و افزایش میزان تولید چنانچه این امر تداوم داشته باشد برای سال مالی 92 انتظار تعدیل حدود 15 تا 30 درصدی را داریم.
bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 22/9/91
نوشته بعدیحمایتی از وتوصا
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن