شرکت سیمان قائن دوره 6 ماهه منتهی به 30/12/91

182
telegram nokhbegan-start
شرکت سیمان قائن دوره 6 ماهه منتهی به 30/12/91 Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 19Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی جاری خود را در گزارش 9 ماهه 727 تومان به ازای هر سهم پیش بینی کرده که نسبت به پیش بینی قبلی با رشد 6 درصدی روبرو شده است .دراین دوره 711 تومان آن معادل 98 را پوشش داده است

با توجه به آغاز فصل سرما و قطع گاز مصرفی کارخانه از نیمه دوم آذرماه پیش بینی شرکت درخصوص ترکیب مصرف گاز و مازوت نسبت به دوره قبل تغییر کرده لذا حدود 5/2 ماه از سه ماهه آخر100 درصد به مصرف مازوت اختصاص یافته که این تغییرات موجب افزایش مبلغ 22,400 میلیون ریال در هزینه مصرف سوخت مازوت گردیده است لذا موجب افزایش بهای تمام شده کالای فروش رفته شده است


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

درخصوص افزایش درآمدها غیر عملیاتی با توجه به دستورالعمل فروش اموال غیرمولد پیش بینی گردیده که مبلغ مزبور از 1,167 میلیون ریال به 7,208 میلیون ریال افزایش یابد. همچنین درآمد حاصل از سپرده گذاری در بانکها نیز از مبلغ 13,000 میلیون ریال به مبلغ 17000میلیون ریال افزایش یافته است که با توجه به افزایش سود شرکت مبلغ مالیات عملکرد نیز از 19,324 میلیون ریال به 20,354 میلیون ریال افزایش یافته است.

توجه شود باتوجه به نزدیکی پایان سال مالی و افزایش هزینه حدود 60% نسبت به پیش بینی قبلی انتظار کاهش سود شرکت وجود دارد ولی افزایش سرمایه گذاری ها وهمچنین واگذاری 3 سهام از زیر مجموعه ی خود تعدیل سود بین 3 الی 9% امکان پذیر میباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 30/10/91
نوشته بعدیحمایتی از تپمپی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن