شرکت: شهد ایران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

172
telegram nokhbegan-start
شرکت: شهد ايران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 16Rating:

درگزارش اعلام شده توسط این شرکت آمده : با توجه به عدم فعالیت برخی از شرکتهای گروه، تعدیل اقلام صورت سود و زیان صرفاً بر اساس نـتایج واقعی 6 ماهه ابتدای سال شرکت مادر صورت پذیرفته است. نتایج عملیات شرکت در 6 ماهه ابتدای سال منتج به تحقق فروش پیش بینی شده و تحمل زیان خالص به مبلغ 507/9 میلیون ریال گردیده که عدم دسترسی به سود بودجه شده عمدتاً ناشی از عدم تحقق پیش بینی شرکت مبنی بر فروش ژنراتور برق و در نتیجه عدم تحقق سود پیش بینی شده آن به مبلغ 000/13 میلیون ریال میباشد.

همچنین با استناد به افزایش حدود 50 درصدی بهای فروش کنستانتره نسبت به بودجه پیشنهادی و همچنین افزایش تولید سیب توسط باغداران منطقه، اقدام به توقف تولید محصولات آبمیوه و متمرکز نمودن عملیات شرکت بر افزایش تولید کنستانتره سیب در 6 ماهه دوم نموده که در صورت سود و زیان بودجه شده، فروش، سود ناخالص و عملیاتی و سود خالص را به ترتیب به مبالغ 044/117 ، 548/12 ، 975/6 و 954/20 میلیون ریال تعدیل نموده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در بررسی موارد فوق باتوجه به افزایش بهای فروش و همچنین سود مناسب گزارش 6 ماهه و نیز افزایش سود عملیاتی و خالص شرکت ، باعث تعدیل قابل توجه در گزارش 9 ماهه و همچنین رشد EPS سهم به میزان 15 الی 25 درصد خواهد شد.

باتوجه به این عوامل میتوان برای سهم شرایط مناسب و روز های سبزی را شاهد بود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: صنایع شیمیایی فارس منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیشرکت: گروه بهمن منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن