شرکت: شهرسازی و خانه سازی باغمیشه منتهی به 1392/06/31

253
telegram nokhbegan-start
شرکت: شهرسازي و خانه سازي باغميشه منتهی به 1392/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 24Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 31/06/92 را با سرمایه 800،000 میلیون ریال را مبلغ 802 ریال اعلام نموده که نسبت به سال 91 رشد حدود 30 ریالی به همراه داشته است.

از جمله دلایل این تعدیل ٰ تعدیل درمیزان فروش وبهای تمام شده پروژه ها ٰپیش بینی افزایش سود و همچنین پروژه قطعه 122 به سبد فروش پروژه های شرکت برای سال مالی 92 اضافه میشود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

میزان فروش به مبلغ 1,109,746 میلیون ریال برای سال مالی 92 و 1,088,975 برای سال مالی 91 اعلام گردیده که دلیل آن پیش بینی افزایش میزان فروش واحدهای آپارتمانی وتجاری میباشد.

باتوجه به این مقدار افزایش قیمت فروش انتظار رشد موقت برای سهام این شرکت نیز وجود دارد ولی دقت شود باتوجه به عنایت به اینکه صورت وضعیت پورتفوی شرکت متشکل از شرکتهای ساختمانی میباشد و درآمدحاصل از سرمایه گذاری جزو سایر درآمدهای عملیاتی میباشد درصورت کاهش قیمت فروش و راکد ماندن پروِه های ساختمال احتمال تعدیل منفی برای این شرکت نیز وجود دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: صنایع شیمیائی ایران منتهی به 1391/09/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیحمایتی از کپشیر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن