شرکت شیشه و گاز دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91

144
telegram nokhbegan-start
شرکت شیشه و گاز دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 28Rating:

شرکت پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/12/91 را با سرمایه 844ر74 میلیون ریال  مبلغ 24 ریال اعلام نموده است.این شرکت در سال 90 تعدیل منفی به میزان (74 ) ریال اعلام نموده بود.

تعدیل مثبت شرکت عمدتا ناشی از تکمیل و بهره برداری از پروژه شمس آباد اقدام به اخذ مبلغ 8،480،213 یورو تسهیلات ارزی از محل حساب ذخیره ارزی نموده است که مطابق صورتهای مالی حسابرسی شده پایان سال 90 مبلغ 863ر656ر5 یورو از مبلغ مذکور دریافت شده است میباشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مبلغ فروش 15% افزایش یافته است که چنانچه مدار فروش شرکت کاهش 37 درصدی را تجربه نماید انتظار است این تعدیل مثبت به حدود 12 ریال کاهش یابد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 8/11/91
نوشته بعدیدوشنبه 9 بهمن
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن