شرکت: صنایع خاک چینی ایران سال مالی منتهی به 1392/12/29

215
telegram nokhbegan-start
شرکت: صنايع خاک چيني ايران سال مالی منتهی به 1392/12/29Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 24Rating:

شرکت اولین پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را طی اطلاعات ارسالی اخیر مبلغ 513ر2 ریال اعلام نموده است.   که نسبت به پیش بینی سال مالی 91 به مقدار 6 درصد رشد داشته است.

مقدار پیش بینی تولید شرکت 5% و مقدار فروش شرکت برای سال 92 پیش بینی کاهش 1/5 درصدی را به همراه دشته است ولی با این وجود از جمله دلیل تعدیل مثبت افزایش 16 درصدی مبلغ فروش شرکت برای سال 92 میباشد که ناشی از افزایش صادرات و تغیر نرخ ارز میباشد.باتوجه به کاهش موجودی شرکت برای فروش و کاهش تولید برای 6 ماهه دوم سال در صورتی که مبلغ فروش افزایش یابد تعدیل اندک 2 الی 4 درصد را انتظار داریم.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلینگاهی بر نماد ها
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 6/12/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن