شرکت: صنایع شیمیائی ایران منتهی به 1391/09/30 دوره 6 ماهه

156
telegram nokhbegan-start
شرکت: صنايع شيميائي ايران منتهی به 1391/09/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 24Rating:

شرکت پیش بینی سود هرسهم تلغیقی گروه برای سال مالی 1391 را مبلغ 12494 ریال اعلام شده که نسبت به مشابه سال 90 مبلغ 6690 ریال شاهد افزایش حدود 5804 ریال تعدیل سود به همراه داشته است.

از جمله دلایل این افزایش سود میتوان به افزایش مقدار تولید شرکت به میزان 203٪ رشد نسبت به مشابه سال قبل و همچنین افزایش 101 درصدی فروش نسبت به سال 90 میباشد که باید افزایش قیمت فروش به میزان 129٪ را نیز یکی دیگر از دلایل دانست .


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

به این نکته ی مهم باید توجه کرد طرح های عمده دردست اجرا،منابع تأمین آن و درصدپیشرفت کار در صورت تکمیل میتواند رشد سود آوری حدود 900 درصد برای این شرکت داشته باشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 4 دی…
نوشته بعدیشرکت: شهرسازی و خانه سازی باغمیشه منتهی به 1392/06/31
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن