شرکت: صنایع کاشی و سرامیک سینا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

203
telegram nokhbegan-start
شرکت: صنايع کاشي و سراميک سينا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 21Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منته ی به 30/12/91 را مبلغ 759 ریال اعلام نموده که نسبت به مشابه سال قبل تعدیل حدود 126 ریالی برخوردار شده است.همچنین این شرکت توانسته 60 درصد سود خود را 6 ماهه نخست سال پوشش دهد که نشان از توانایی بالای شرکت برای پوشش سود 6 ماهه دوم سال مالی خود میباشد.

مقدار تولید 4.2% و مقدار فروش 15% و همچنین مبلغ فروش 47% افزایش یافته است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به مندرجات فوق باتوجه به افزایش مبلغ فروش در محدوده ی 47 درصد این شرکت توانایی دارد برای 9 ماهه تعدیل مثبت حدود 10 درصدی را به همراه داشته باشد.

با این وجود انتظار ست سهم این شرکت نیز با رشد خوبی واجه شود.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 29/9/91
نوشته بعدیشرکت: پتروشیمی فن آوران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن