شرکت صنعتی و معدنی شمال شرق شاهرود سال مالی منتهی به 29/12/92

144
telegram nokhbegan-start
شرکت صنعتي و معدني شمال شرق شاهرود سال مالی منتهی به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 7Rating:

این شرکت سود هر سهم سال جاری خود از 438 ریال به 445 ریال برای سال مالی منتهی به 29/12/92 افزایش داده است که نسبت به سود سال 91 با رشد 8 درصدی روبرو شده است.

درآمد حاصل از سرمایه گذاری در سال 91 به ازاء هر سهم 700ریال می باشد که پیشنهاد تقسیم سود برای سال 1391 میزان 80% بوده که با توجه به تصمیم هیات مدیره به مبلغ ده درصد  سود خالص کاهش می یابد.همچنین فروش شرکت در مرحله اول 16.5 درصد و در مرحله دوم برای شش ماهه دوم سال 18.8درصد افزایش پیداکرد ،‌ که باتوجه به این میزان میتوان برای سال آتی تعدیل در 3 ماهه نخست تعدیل سود پیش بینی نمود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از ولصنم
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 16/12/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن