شرکت: صنعتی پارس مینو منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

215
telegram nokhbegan-start
شرکت: صنعتي پارس مينو منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 30Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی 91 شرکت اصلی و تلفیقی راه ترتیب مبلغ 416 و 395 ریال اعلام نموده است.

این میزان نسبت به مشابه سال گذشته تعدیلی حدود 100 ریالی را به همراه داشته است که از جمله دلایل این تعدیل افزایش نرخ فروش محصولات ، تغییر در ترکیب فروش محصولات و فروش محصولات با حاشیه سود بالاتر میباشد. افزایش نرخ فروش به طور متوسط 6% و کاهش حجم فروش به طور متوسط 2% منجر به افزایش 4% مبلغ فروش شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

تغییرات اخیر اعلام شده در مورد نحوه تسویه وامهای اخذ شده از محل صندوق ذخیره ارزی توسط مراجع ذیربط (مبنی بر تسویه تسهیلات دریافتی از صندوق ذخیره ارزی به نرخ ارز مبادله ای) ، مانده بدهی شرکت بابت تسهیلات ارزی دریافتی سررسید گذشته از بانک رفاه پردیس بمیزان 30 میلیون یورو در تاریخ ترازنامه با نرخ رسمی (مرجع) تسعیر شده است. با توجه به اقدامات در جریان شرکت جهت تبدیل بدهی ارزی فوق به بدهی ریالی و موافقت هیئت مدیره بانک با این امر بر اساس شرایط مورد توافق بانک و عدم دریافت تائیدیه درخواستی از بانک ذیربط ، تعیین بدهی قطعی شرکت از این بابت موکول به مشخص شدن نتایج پیگیری های شرکت و حصول توافق نهایی با بانک یاد شده و همچنین قطعیت و ابلاغ رسمی نحوه تسویه وام های ارزی مزبور می باشد .”

باتوجه به افزایش مبلغ فروش به میزان 52 درصد و افزایش حاشیه سود بیشتر ، انتظار است این تعدیل برای سال مالی 92 در حدود 15 الی 25 درصد نیز رخ دهد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: سرمایه گذاری غدیر پورتفوی1 ماهه منتهی به1391/09/30
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 10/10/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن