شرکت: صنعت روی زنگان منتهی به 1391/12/30 دوره 9 ماهه

162
telegram nokhbegan-start
شرکت: صنعت روي زنگان منتهی به 1391/12/30 دوره 9 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 4Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به سال مالی 91 را با سرمایه 000ر50 میلیون ریال مبلغ 397 ریال اعلام نموده است . یش‌بینی عملکرد سال مالی منتهی به 30/12/91 نسبت به عملکرد واقعی سال مالی قبل به‌ترتیب فروش 21 درصد کاهش، بهای تمام‌شده کالای فروش رفته 15 درصد کاهش، سود عملیاتی 66 درصد کاهش و سود پس از کسر مالیات 8درصد افزایش نشان می‌دهد.

این شرکت در حال حاضر ، واحد تشویه خاک سولفوره را به صورت پایلوت اجرا می کند که نتیجه قابل توجهی نیز گرفته است.در صورت قطعی شدن نتیجه واحد تشویه ، خاکهای سولفوره را هم در برنامه تولید خود قرار خواهد داد (خاک سولفوره هم در معدن انگوران و هم در معادن اطراف زنجان وجود دارد که در حال حاضر رایزنی خرید ماده فوق از شرکتهایی به غیر از شرکت تهیه و تولید نیز در حال انجام است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

میزان پوشش شرکت در دوره 9 ماهه سال جاری میزان 51% بوده که باتوجه به کاهش میزان تولید و میزان فرووش میتوان گفت پوشش مناسبی را انجام داده است.قیمت محصولات حدود 4% رشد داشته که باتوجه به افزایش ظرفیت تولید کنستانتره و پیش بینی افزایش قیمت نمیتوان تعدیلی را برای شرکت انتظار داشته باشیم.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار دوشنبه 16 بهمن…
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 16/11/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن