شرکت قند شیرین خراسان دوره 12 ماهه سال مالی منتهی 29/12/92

194
telegram nokhbegan-start
شرکت قند شیرین خراسان دوره 12 ماهه سال مالی منتهی 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Mar 9Rating:

این شرکت پیش بینی در آمد هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 را در گزارش جدید خود مبلغ 340 ریال اعلام نموده که نسبت به پیش بینی سال گذشته معادل 6 درصد کاهش را نشان میدهد.

هزینه های مالی به میزان نصف کاهش و هزینه های ناشی از تورم به میزان 19 درصد نسبت به پیش بینی سال 91 افزایش یافته است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

مقدار تولید شرکت به میزان 4.45 کاهش یافته است ولی مقدار فروش و مبلغ فروش به مقدار قابل توجهی نسبت به سال 91 افزایش یافته که باتوجه به افزایش مبلغ فروش از 1330 تومانی به 1670 تومان برای کارخانه انتظار تعدیل سود شرکت نیز وجود دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از بالاس
نوشته بعدیدر گیر جریانات احساساتی این بازار نشوید،حفظ سهام
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن