شرکت ماشین سازی اراک دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91

195
telegram nokhbegan-start
شرکت ماشین سازی اراک دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 22Rating:

این شرکت  در گزارش 9 ماهه منتهی به 30/9/91 سود گذشته ی خود را با مبلغ 26 تومان به 39 تومان افزایش داده که با تعدیل 50 درصدی همراه بوده است.

باتوجه به اینکه فروش شرکت نسبت به دوره قبل سال مالی 90 با افت قابل توجه 10 میلیارد تومانی همرا بوده،بهای تمام شده شرکت نیز با کاهش روبرو شده که این کاهش باعث افزایش درآمد های عملیاتی خواهد شد.در نهایت افزایش سود ناخالص شرکت در کنار افزایش سایر درآمدهای عملیاتی و کاهش هزینه های مالی باعث تعدیل مثبت شرکت در گزارش 9 ماهه شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توجه شود این تعدیل سود از بابت کاهش هزینه ها و درآمد های عملیاتی میباشد و از میزان فروش و سرمایه گذاری ها نمیباشد بنابراین تعدیل سود لغزنده و قابل تاملی است.انتظار میرود برای سال مالی آینده درصورت عدم درآمدمناسب و سرمایه گذاری ها تعدیل سود مناسبی همراه نباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از سنیر
نوشته بعدیدلایل افت شاخص
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن