شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی مپنا منتهی به 29/12/92

167
telegram nokhbegan-start
شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی مپنا منتهی به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 28Rating:

این شرکت در اولین پیش بینی از سود سال جاری خود مبلغ 497 ریال پیش بینی کرده است.که نسبت به سود سال مالی گذشته خود همین میزان اعلام کرده بود.میزان فروش شرکت 15 درصد رشد و بهای تمام شده نیز 24 درصد رشد را نسبت به سال گذشته نشان میدهد.

از جمله دلایل کاهش سود ناخالص شرکت نسبت به فروش تغییر سهم الشرکه شرکت در پروژه ها بوده است


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شرکت اعلام نموده سایر درآمدها و هزینه های متفرقه که از 500 میلیون تومان به بیش از 20 میلیارد تومان رسیده است ناشی از قرارداد اجاره دکل حفاری می باشد.

باتوجه به افزایش اجاره بهای دکل و افزایش سرمایه گذاری ها در سهام های زیر مجموعه برای 3 ماهه ابتدای سال میتوان تعدیل 2 الی 5 درصدی انتظار داشت.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از کساوه
نوشته بعدینماد تحت نظر ش…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن