شرکت معدنی دماوند : سال مالی منتهی به 29/12/92

200
telegram nokhbegan-start
شرکت معدنی دماوند : سال مالی منتهی به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 21Rating:

سود هر سهم سال مالی منتهی به 29/12/92 خود را 2268 ریال اعلام کرده که در مقایسه با آخرین پیش بینی سود سال جاری 124 درصد رشد داشته است. افزایش تولید و فروش افزایش نرخ فروش علت تعدیل شرکت می باشد.

طبق اطلاعات پیش بینی خالص درآمد (هزینه)های متفرقه سال مالی 92 به مبلغ 360ر6 میلیون ریال (به ازای هرسهم مبلغ 636 ریال) معادل 28 درصد سود خالص پیش بینی شده سال مالی مذکور را شامل می گردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین شرکت اعلام نموده است که مبلغ مذکور “حاصل از فروش کارخانه اسید بوریک و زمین واقع در استان زنجان میباشد که طبق تکالیف مقرر ابلاغی سهامدار عمده شرکت (بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ( بایستی در جریان فروش قرار گیرد و درآمد عاید شده در مبالغ ورودی اعمال گردد “. شایان ذکر است که مبلغ فوق در پیش بینی درامد هر سهم سالهای 90 و 91 نیز درج گردیده بود که با توجه به صورت نگرفتن فروش زمین زنجان و فروش کارخانه اسید بوریک در سنوات فوق ، پیش بینی سود حاصل از فروش آن در پیش بینی سال 92 درج گردیده است.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 2/12/91
نوشته بعدیحمایتی از شپدیس
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن