شرکت ملی سرب و روی ایران سود سال مالی 30/12/91

211
telegram nokhbegan-start
شرکت ملی سرب و روی ایران سود سال مالی 30/12/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 18Rating:

این شرکت در آخرین پیش بینی سال مالی منتهی به 30/12/91 مبلغ 225 ریال پیش بینی کرده بود که در 12 ماهه مبلغ 262 ریال به ازای هر سهم محقق کرده است.یعنی تعدیل 16.5 درصدی !

از جمله دلایل این تعدیل عمدتا ناشی از کاهش سایر هزینه های عملیاتی -موضوع تسویه مطالبات سنواتی سرب تهاتری و عدم محاسبه هزینه های مربوطه در قیمت تمام شده و نیز تغییر در نرخ ارز و افزایش در میانگین بهای فروش محصولات بوده است


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

کاهش تولید و فروش شمش سرب و شمش روی در این شرکت به ترتیب به میزان 7 و 5 درصد پیش بینی شده است که تعثیرات مهمی روی این شرکت خواهد داشت.

همچنین این شرکت در اولین پیش بینی سال مالی 92 مبلغ 203 ریال پیش بینی کرده است که با وجود افزایش نرخ روی در بازارهای جهانی و تداوم آن در صورت ادامه روند کاهشی تولید انتظار افزایش سوداوری را از شرکت های رویی نداریم.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 28/01/92
نوشته بعدیمقاومتی از شدوص
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن