شرکت نورد قطعات فولادی سال مالی منتهی به 29/12/92

257
telegram nokhbegan-start
شرکت نورد قطعات فولادی سال مالي منتهي به 29/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 8Rating:

شرکت پیش بینی سود سال مالی منتهی به 29/12/92 را مبلغ 314 ریال اعلام نموده است که نسب به سال گذشته 21 درصد رشد را نشان میدهد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

هزینه های عمومی, اداری و تشکیلاتی به مقدار 29 درصد افزایش و همچنین سود )زیان( قبل از اقلم غیر مترقبه, اثرات انباشته تغییر در اصول و روشهای حسابداری نیز به میزان 22 درصد افزایش را نشان میدهد. باتوجه به افزایش مبلغ 62 درصدی فروش و 100 درصدی بازار فروش داخلی انتظار تعدیل سود در 6 ماهه انتدای سال را داریم.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیحمایتی از خساپا
نوشته بعدیسهم ها و وضعیت امروز و آینده
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن