شرکت: نیروکلر منتهی به 1391/12/30 دوره 9 ماهه

172
telegram nokhbegan-start
شرکت: نيروکلر منتهی به 1391/12/30 دوره 9 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Feb 10Rating:

این شرکت پیش بینی خود را بر اساس دوره 9 ماهه با تعدیل مثبت حدود 300 ریالی به میزان 2360 ریال رسانده است که در سال مالی گذشته این مبلغ 2030 ریال بوده است.

شرکت در دوره 9 ماهه توانسته حدود 70 درصد سود خود را پوشش دهد که نشان از توانایی بالای شرکت برای تقسیم سود مناسب در مجمع میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

این تعدیل از بابت فروش سهام های زیر مجموعه و افزایش قیمت محصولات میباشد که شرکت بهع میزان 600 ریال عایدی داشته است ولی تنها 300 ریال تعدیل داده و ما بقی را برای سال مالی بعد اعلام خواهد کرد.

باتوجه به ارزش بنیادی شرکت انتظار تعدیل سود مناسب در گزارش های 3 ماهه در سال 92 وجود دارد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از قزوین
نوشته بعدینماد و…
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن