شرکت نیروکلر دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91

152
telegram nokhbegan-start
شرکت نیروکلر دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 20Rating:

شکلر : این شرکت در دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91 سود هر سهم سال 91 خود را از 203 تومان به 233 تومان افزایش داده است و در این دوره 161 تومان آن را نیز پوشش داده است.شرکت دلایل این تعدیل را تغییر افزایش تولید و افزایش در مقادیر واحدهای زیر دستی و تغییر در ترکیب تولید و فروش و افزایش تولید سود پرک و پرکلرین و افزایش نرخ برابری دلار و افزایش قیمت داخلی تعدادی محصولات و همچنین افزایش در درآمدهای سرمایه گذاری عنوان نموده است.

توجه شود 10%درصد فروش شرکت صادراتی بوده که با نرخ 2172 تومان تسعیر شده است که میتواند نسبت به تغیر سود به سال مالی گذشته تغییر عمده ای داشته باشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

همچنین شرکت اعلام نموده که در نظر دارد از محل سود انباشته معادل 100 درصد سرمایه فعلی را افزایش دهد که باتوجه به این میزان افزایش سود برای سال مالی آینده ی شرکت سالی خوش را میتوان انتظار داشت.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیمقاومتی از شنفت
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 1/11/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن