شرکت: پارس سرام 12 ماهه منتهی به1391/06/31

150
telegram nokhbegan-start
شرکت: پارس سرام 12 ماهه منتهی به1391/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 8Rating:

 این شرکت عملکرد 6 ماهه اول سال 91 را باز زیان 219 ریالی روبه رو شده که بر اساس گزارش سال گذشته تعدیل منفی 320 ریال داشته است.این شرکت برای سال مالی گشته سود 76 ریالی را به همراه داشته که از دلایل تعدیل منفی این شرکت در 6 ماهه اول سال 91 میتوان به کاهش 25 درصدی موجودی موارد اولیه شرکت و افزایش 72 درصدی این شرکت نسبت به سال گذشته میباشد.

البته این را هم باید دقت داشت آمار تولید و فروش شرکت نسبت به مشابه سال قبل به ترتیب 15 و 12 درصد رشد داشته است ولی باتوجه به بدهی بالای شرکت نتوانسته جبران آن نماید.چنانچه بدهی های شرکت تصفیه و تسهیلات لازم اخذ نگزدد برای 6 ماهه دوم سال 92 انتظار تعدیل منفی دیگیری را باید داشت.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 19/10/91
نوشته بعدیحمایتی از وانصار
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن