شرکت: پالایش نفت اصفهان منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

174
telegram nokhbegan-start
شرکت: پالايش نفت اصفهان منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Dec 23Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به 31 اسفند 91 در اولین پیش بینی مبلغ 93 تومان به ازای هر سهم اعلام کرده که در گزارش عملکرد شش ماهه با رشد 115 درصدی روبرو روبه رو شده است.

همچنین در پیش بینی بعدی این مقدار  به 200 تومان افزایش داده که در شش ماهه نیز 1123 ریال آن را توانسته پوشش دهد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از جمله دلایل این تعدیل :

 کاهش بهای میانگین نفت خام مصرفی که منجر به کاهش بهای تمام شده کالای فروش رفته گردیده است و افزایش درآمد حاصل از سرمایه گذاری ( سود سپرده بانکی ) اعلام نموده است.باتوجه به این تعدیل مناسب انتظار رشد سود آوری تا خردادماه سال 92 نیز مورد انتظار است که به طبع باعث افزایش قیمت سهام شرکت نیز خواهد شد.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیبر بام بازار یک شنبه 3 دی…
نوشته بعدیشرکت: پالایش نفت تهران 6 ماهه منتهی به1391/06/31
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن