شرکت: پالایش نفت تهران 6 ماهه منتهی به1391/06/31

156
telegram nokhbegan-start
شرکت: پالايش نفت تهران 6 ماهه منتهی به1391/06/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 23Rating:

شرکت پالایش نفت تهران در شش ماهه ابتدای سال 91 – منتهی به 31 شهریور 91 –  2768 تومان به ازای  شناسایی کرده  که در شش ماهه سال قبل 3528 تومان محقق کرده بود.باتوجه به آخرین پیش بینی اعلامی خود مبلغ  1030 تومان اعلام شده که باتوجه به عوامل رشد پالایشگاهی و زیر مجموعه ها انتظار تعدیل خوب برای 6 ماهه دوم سال نیز وجود دارد..

از جمله دلایل این پوشش افزایش نسبی نرخ فروش محصولات و همچنین احتساب مبلغ 39 میلیارد تومان یارانه مربوط به بازیافت کارمزد حمل نفت خام بوده است.مقدار و تولید شرکت نسبت به شش ماهه سال قبل به ترتیب با رشد بیش از 5 درصدی و 4 درصدی روبرو شده است که باتوجه به دریافت یارانه حمل نفت خام و میزان افزایش تولید و فروش انتظار تعدیل مثبت 75 تا 100% برای شرکت وجود دارد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

 

 

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: پالایش نفت اصفهان منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدییکشنبه 3 دی
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن