شرکت: پتروشیمی فارابی منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

232
telegram nokhbegan-start
شرکت: پتروشيمي فارابي منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 21Rating:

باتوجه به گزارش اعلام شده این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند 91 افزایش سود چشمگیر این شرکت به میزان 2767 ریال اعلام شده که این مقدار در مورد مشابه سال گذشته مبلغ 788 ریال بوده است.

میزان پوشش 6 ماهه این شرکت به میزان 48 درصد نیز نشان از آمادگی این شرکت مبنی بر پوشش سود 6 ماهه دوم سال را دارد.البته باتوجه به کاهش میزان تولید و فروش این شرکت ، تعدیل قابل توجه عمدتا ناشی از اجاره ی مخازن این شرکت میباشد که سود قابل توجه 268130 میلیون ریال را عاید این شرکت کرده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

البته باتوجه به افزایش موجودی این شرکت به میزان 44530 میلیون ریال و افزایش ظرفیت تولید دقت شود چنانچه مقدار فروش شرکت همانند دوره منتهی به 6 ماهه اول 91 باشد و اجاره ی مخازن و درآمد عملیاتی این شرکت کاهش داشته باشد برای سال مالی 92 امکان تعدیل منفی وجود دارد.البته این فقط یک احتمال است و باید تا ارائه ی گزارش 9 ماهه صبر کرد.

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 1/9/91
نوشته بعدینگاهی به چارت سامان گستر اصفهان
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن