شرکت پتروشیمی شازند دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91

109
telegram nokhbegan-start
شرکت پتروشیمی شازند دوره 9 ماهه منتهی به 30/9/91Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 31Rating:
شرکت پیش بینی سود سال مالی منتهی به 30/9/91 را با افزایش 109 درصدی به مقدار1488 ریال رسانده است که این مقدار در سال مالی 90 برابر با 712 ریال پیش بینی شده بود.
از جمله دلایل این تعدیل مناسب افزایش میزان تولید به مقدار 8.1 درصد و افزایش قیمت فروش نسبت به سال 90 به مقدار 49 درصد میباشد.
از جمله دلایل مهم دیگر افزایش قیمت ارز مرجع میباشد که باتوجه به صادرات حدود 90 درصدی محصولات شاهد رشد دارای شرکت به میزان 58 درصد بیشتر از سال مالی گذشته هستیم.
باتوجه به این مقدار در صورتی که قیمت دلار افزایش داشته باشد شرکت توانایی تعدیل سود حدود 10 تا 40 درصدی را دارا میباشد.
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از ساروم
نوشته بعدیمقاومتی از فولاژ
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

2 نظرها

نطر گذاشتن