شرکت پتروشیمی فن اوران : سال مالی منتهی به 30/12/92

163
telegram nokhbegan-start
شرکت پتروشیمی فن اوران : سال مالی منتهی به 30/12/92Reviewed by عليرضا حاجيان on Feb 26Rating:

این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به 29 اسفند 92 خود را 3528 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده است که در مقایسه با سود هر سهم سال جاری ( 3329 ریال ) با رشد 6 درصدی روبرو شده است.

مقدار تولید و فروش شرکت در سال 92 نسبت به سال 91 با رشد 5 درصدی روبرو شده است.نرخ فروش متانول به عنوان مهمترین محصول خود را در سال 92 مبلغ 821 تومان و برای سال 91مبلغ 697 تومان در هر کیلو در نظر گرفته است


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

توجه شود مقدار فروش شرکت با رشد 23 درصدی همراه بوده که علت آن افزایش در مقدار و نرخ فروش داخلی و صادراتی بوده است.همچنین  بهای تمام شده شرکت در مقایسه با سال جاری 2 درصد کاهش داشته است که علت ناشی از ثبت هزینه های اختلاف مقدار مصرف گاز طبیعی سنوات قبل میباشد.

باتوجه به این مقدار تعدیل و ریشه ایی در وضعیت توانایی شرکت برای کاهش هزینه ها و افزایش سرمایه کذاری های خارج بورش انتظار وضعیت مناسبی را برای سال 92 میتوان داشت.

 

bashgah-banner
نوشته قبلینظرات مدیر عامل پارسان در مورد پتروشیمی ها
نوشته بعدیحمایتی از فولای
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن