شرکت: پمپ سازی ایران سال مالی منتهی به 1392/03/31

184
telegram nokhbegan-start
شرکت: پمپ سازی ایران سال مالی منتهی به 1392/03/31Reviewed by عليرضا حاجيان on Apr 15Rating:

شرکت پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی منتهی به 1392/03/31 دوره 9 ماهه حسابرسی نشده مبلغ 653 ریال اعلام نموده است که نشان از رشد حدود 3 درصدی نسبت به سال مالی 91 میباشد.

توجه شود برای شرکت باتوجه به اینکه سرمایه گذاریهای کوتاه مدت به روش اقل بهای تمام شده و خالص ارزش پرتفوی سرمایه گذاریها، ارزشیابی می شود ، بر این اساس در پایان دوره مالی منتهی به 30/12/91 با توجه به ارزش بازار سرمایه گذاریها مبلغ 68 میلیون ریال ذخیره کاهش ارزش در حسابها منظور شده است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

پیش بینی درآمد های فروش شرکت از 1966 ریال به 1986 ریال افزایش داشته و همچنین هزینه های مالی و اداری شرکت نیز نسبت به سال 92 به 62 درصد افزایش یافته است.

باتوجه به تغیر اندک سود باید منتظر گزارش 3 ماهه شرکت بود.باتوجه به روند افزایش تولید شرکت برای 3 ماهه سال 92 انتظار تعدیل حدود 2 الی 5 درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل هستیم.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحمایتی از ثشرق
نوشته بعدیتبریک نماد پسهند و تپکو
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن