شرکت: کویر تایر منتهی به 1392/09/30

213
telegram nokhbegan-start
شرکت: کوير تاير منتهی به 1392/09/30Reviewed by عليرضا حاجيان on Dec 7Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 30/09/92 را مبلع 668 ریال اعلام نموده است.این مقدار در سال منتهی به 30 آذر ماه 91 مبلغ 550 ریال پیش بینی شده است.

از تغیرات عمده ی دیگر این شرکت افزایش  سود (زیان) قبل از کسر مالیات در پیش بینی سال 92 به میزان 175,165 میلیون ریال به دلیل تغییرات فروش و بهای تمام شده میباشد و همچنین پیش بینی فروش شرکت برای سال آینده میزان 2,428,604 میلیون میباشد که دلیل آن نیز افزایش مقدارفروش و آخرین افزایشات نرخ مصوبه سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان میباشد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به مندرات فوق و بررسی های انجام شده سال مالی خوبی را برای سال 92 برای این شرکت انتظار داریم.البته منوط به توانایی فروش محصولات و افزایش ظرفیت تولید میباشد.انتظار است این شرکت برای 3 ماهه سال 92 تعدیل ثبت حدود 10 درصدی نسبت به مشابه سال 91 اعلام نمایید.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: پتروشیمی شازند (پتروشیمی اراک) منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیجمعه 17 آذر
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن