شرکت: گروه بهمن منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

148
telegram nokhbegan-start
شرکت: گروه بهمن منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 16Rating:

در خصوص این شرکت باتوجه به گزارش های اعلام شده توسط شرکت در گزارش 6 ماهه ی خود کاهش سود هر سهم به میزان حدود 37 درصد دی دیده میشود . به طوری که پیش بینی این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند 90 برابر با 651 ریال میبوده و اکنون در نسبت به دوره مشابه مبلغ 423 ریال میباشد.

میزان پوشش سهم در 6 ماهه به میزان 9 درصد گویای اوضاع نامناسب این شرکت و عدم توانایی پوشش سود خود در 6 ماهه دوم سال 91 نیز میباشد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

البته باید این را هم نادیده نگرفت شرکت برای پیش برد اهداف و گسترش فعالیت خود افزایش سرمایه حدود 44 درصدی را از محل مطالبات و آورده های نقدی سهامداران در 15 شهریور 91 به انجام رسانید است.

باتوجه به کاهش آمار تولید و فروش شرکت در سال منتهی به اسفند 91 ، تولید خودروی سواری به میزان 82% کاهش و همچنین تولید وانت جدید نیز به میزان 76 درصد کاهش یافته است که باتوجه به آمار رشد وانت مزدا تک سرنشین و بقیه محصولات کارخانه در کل ، تولید را به میزان 34.65 درصد نسبت به مشابه سال گدشته گاهش داده است.

 

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیشرکت: شهد ایران منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیتحلیل تکنیکال حفاری
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن