شرکت: گروه دارویی ابوریحان منتهی به 1392/12/29 دوره 12 ماهه

179
telegram nokhbegan-start
شرکت: گروه دارويي ابوریحان منتهی به 1392/12/29 دوره 12 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Mar 17Rating:

این شرکت سود هر سهم سال جاری خود را مبلغ 1227 ریال اعلم نموده که این مقدار را در پیش بینی قبلی 1517 ریال اعلام نموده بود. شرکت دلایل کاهش اخیر را : مواد اصلی داروهای تولیدی این شرکت عمدتا” خارجی بوده و بالای 70 درصد خرید مواد را تشکیل می دهد . با توجه به تحریم اقتصادی کشور تامین مواد وارداتی را با مشکلات عدیده ای روبرو نموده است . عدم تخصیص بموقع ارز مواد اولیه داروئی و همچنین عدم ارسال و حواله وجوه ارزی جهت تامین کنندگان خارجی تهیه مواد را به تاخیر انداخته و باعث رکود تولید وفروش گردیده است .

با توجه به تحریمها ، تهیه قطعات یدکی ماشین آلات که عمدتا” اروپائی میباشد با مشکل روبرو و یکی از خطوط اصلی بسته بندی ازجریان تولید خارج که با تمهیدات بعمل آمده درابتدای سال 92 تعمیر و راه اندازی میگردد.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

باتوجه به این گزارش و باتوجه به کاهش میزان سود از دلیل مهم عدم تخصیص ارز به موقع باید دانست در صورتی که در سال 92 بحران کمبود ارز تداوم و شرکت توانایی برای تبدیل ارز و توانایی مبنی بر افزایش فروش خود نداشته باشد باید سالی کاهشی را برای این شرکت درنظر داشت.

 

bashgah-banner
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 27/12/91
نوشته بعدیمقاومتی از شخارک
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن