شرکت: گروه صنعتی بارز منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه

210
telegram nokhbegan-start
شرکت: گروه صنعتي بارز منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماههReviewed by عليرضا حاجيان on Nov 13Rating:
در بررسی این شرکت شاهد تعدیل مثبت سود قابل توجه از 382 در سال مالی 90 به 603 ریال در پیش بینی سال منتهی به اسفند 1391 میباشد.
این تعدیل قابل توجه همزمان با افزایش فعالیت شرکت و دریافت تسهیلات لازم قابل پیش بینی بود.از جمله دلایل این افزایش سود را میتوان : افزایش 24 درصدی قیمت محصولات – افزایش میزن تولثد و فروش و نیز دریافت تسهیلات لازم را میتوان از دلایل این افزایش سود دانست.
شرکت برای سال مالی آینده چنانچه تداوم افزایش قیمت محصولات و باز های جهانی دیگر برای فروش محصولات شود میتوان انتظار تعدیل سود حدود 23 الی 30 درصدی سود را نیز داشته باشد.
bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 23/8/91
نوشته بعدیشرکت: رایان سایپا منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن