شرکت: گلتاش منتهی به 1391/09/30 دوره 9 ماهه

209
telegram nokhbegan-start
شرکت: گلتاش منتهی به 1391/09/30 دوره 9 ماهه Reviewed by عليرضا حاجيان on Jan 3Rating:

شرکت پیش بینی سود هر سهم برای سال مالی منتهی به 30/09/91 را مبلغ 1,854 ریال اعلام کرده که نسبت به سال گذشته تعدیل سود حدود 390 ریالی به همراه داشته است.

شرکت در مقایسه با عملکرد واقعی سال مالی قبل به‌ترتیب فروش 31 درصد افزایش، بهای تمام‌شده کالای فروش‌ رفته 18درصد افزایش، سود عملیاتی 53 درصد افزایش و سود خالص 26 درصد افزایش نشان می‌دهد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از جمله دلایل این تغیر کاهش در هزینه تسعیر ارز بدلیل کاهش در نرخ ارز و پرداخت بخشی از تعهدات با نرخ کمتر از نرخ پیش بینی – کنترل هزینه های عملیاتی در جهت کاهش و حداکثر استفاده از منابع – کاهش تخفیفات فروش – تامین مناسب مواد اولیه و ادوات بسته بندی از جمله دلایل مهم برای این میزان تعدیل سود میباشد.

bashgah-banner
نوشته قبلیشرکت: کشت و صنعت پیاذر منتهی به 1391/12/30 دوره 6 ماهه
نوشته بعدیخرید و فروش ها امروز حقوقی ها – 13/10/91
اينجانب عليرضا حاجيان مدت 8 سال سابقه ي سرمايه گذاري در سازمان بورس و مدت 6 سال سابقه ي تحليلگري براي انواع سايت ها و اشخاص حقيقي و همچنین پورتفوی گردانی برای شرکت های سرمایه گذاری را به مدت 3 سال دارا ميباشم. همچنین مبتکر بسیاری از استراتژی های نوسانگیری / استراتژی های سود هفتگی و برنامه های کاربردی تحلیلی با ضریب خطای کم و چندین مقاله تحلیلی میباشم. دارای مدرک بین المللی تحلیلگری تکنیکال از سازمان ITCC انگلستان ( International Ltd ) مورد تایید وزارت علوم و سازمان بورس و به انواع نرم افزار هاي تحليلگري تكنيكال MT5 - Advance Get - Amibroker –Elwave Trader – Dynamic Trader تسلط و همچنین توانايي در زمينه ي تحليلگري بازارهاي سرمايه ، بورس هاي جهاني ، شاخص بورس هاي جهان و معاملات رواني ، روانشناسي بازار هاي بورس و زيرمجموعه هاي آن و مقابله با سطح هاي رواني و كنترل آن را دارا میباشم.

مطلب هنوز نظری ندارد

نطر گذاشتن