شفاف سازی بدهی فایرا و وضعیت آینده

178
telegram nokhbegan-start
شفاف سازی بدهی فایرا و وضعیت آیندهReviewed by Khalili on Feb 17Rating:

فایرا در نامه ای به سازمان بورس و در جهت شفاف سازی، وضعیت بدهی ارزی خود را تشریح کرد.

این شرکت بیش از 37.5 میلیون دلار بدهی ارزی دارد که میزان موجودی دلار شرکت در حدود 34612 دلار می باشد. که اگر این مقداری بدهی دلاری را به معادل ریالی تبدیل کنیم، میزان بدهی 838341 میلیون ریال خواهد بود.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

از طرف دیگر بدهی مربوط به ارز یورویی هم حدود 61 میلیون یورو می باشد که موجودی شرکت از این نوع ارز هم حدود 421600 یورو می باشد. که در مجموع این شرکت در معادل ریالی 104 میلیارد و 410 میلیون تومان بدهی دارد که موجودی شرکت هم به ریال مبلغ 53 میلیارد و 88 میلیون تومان می باشد. یعنی تقریباً نیمی از بدهی خود را می تواند پرداخت نماید.

از طرف محصولات این شرکت در بورس کالا هم با افزایش همراه بوده اند. که می تواند تا حدی مقدمات رشد این سهم را فراهم کند. فایرا افت زیادی را متحمل شده است و در کارنامه ی معاملاتی خود روزهای قرمز زیادی را داشته است. اما می توان گفت که این سهم با وجود دیگر سهم های فلزی در اولویت خرید نمی باشد.

bashgah-banner nokhbegan-start
نوشته قبلیحفاری را چه شد؟
نوشته بعدیشنیده شده…!
چندین سال هست که در بورس فعالیت تحلیلی دارم و امیدوارم با انتشار مطالبم بیتونم به شما دوستان کمکی کرده باشم.

1 نظر

نطر گذاشتن