شفن، پارسان، شپدیس …

162
telegram nokhbegan-start
شفن، پارسان، شپدیس ...Reviewed by Khalili on Apr 10Rating:

دیدیم که در پی متوقف شدن شخارک، امروز زاگرس هم متوقف شد و همه ی نگاه ها به سمت شفن هدایت شده است و این سهم را صفی سنگین همراه کرده است. شفن از جمله سهم هایی است که عرضه ی بسیار کمی دارد و با گذشت حدود 1 ساعت از زمان شروع بازار، هیچ معامله ای در آن انجام نگرفته است. شفن در صورتی که معاملات بیشتر و روان تری  را داشته باشد، می توان تا 2000 تومان هم انتظار افزایش قیمت را داشت.

 پارسان هم از دیگر گزینه های سهامداران است که همچنان مورد توجه است. این سهم چون زیرمجموعه هایش با تعدیل همراه هستند، در شرایط خوبی قرار دارد.


خبر مهم : نخبگان 6 پرشد و پذیرش دوره 7 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 6  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هفتم و آخرین دوره نخبگان بورس  سال 95 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

شپدیس هم از جمله سهم هایی است که برای گزینه ی بلند مدت می تواند بازدهی خوبی داشته باشد چرا که این سهم برنامه ی افزایش سرمایه هم در دستور کار دارد و با منتفی شدن افزایش نرخ گاز در نیمسال اول 92، این شرکت با شرایط بهتری روبرو خواهد بود. برای شپدیس شاید بتوان در قیمت های پایین تری هم وارد سهم شد.

bashgah-banner

1 نظر

نطر گذاشتن