شنبه 11 آذر

240
telegram nokhbegan-start
شنبه 11 آذرReviewed by Tseexpert on Dec 1Rating:
شنبه 11 آذر
 
شاخص کل توانست با قدرت از مقاومت خود در سطح 32550 نیز عبور کند.البته بخشی از این رشد را مدیون عرضه های زیاد روی نمادهایی همون شنبدر و وغدیر و فولاد هستیم.شبندر بالای سطح 325 تومان تثبیت شد و به سمت مقاومت 345 تومان حرکت کرد.درصورت عبور ازاین سطح تارگت این سهم در کوتاه مدت 10 تا 15 درصد بالاتر خواهد بود.احتمالا در این سطح 345 تومان نیز فردا شاهد افزایش عرضه ها خواهیم بود. 
 
درگروه سنگ آهنی ومعادن  با بنیادی بسیار مناسب به سطح 500 تومان رسید و در این سطح عرضه ها روی سهم زیاد شد فردا نیز در این سطح عرضه ها برروی سهم افزایش خواهد یافت.در تایمهای پایین یک واگرایی منفی دیده میشود که احتمال دارد اول بازار این سهم با عرضه های زیادی مواجه شود و کمی افت داشته باشد و درادامه اگر سهم جمع شود یک رشد دیگر خواهد داشت.
 
در این گروه کبافق گزارش عالی ارائه کرده است و توانسته سود خود را از 60 تومان به بیش از 200 درصد تعدیل مثبت برساند و باعث رونق گروه شده است.
 
درگروه فلزات افزایش هفته پیش نرخ روی در بازارهای جهانی باعث مثبت شدن گروه روی شده است و برای فردا نیز انتظار صعودی برای این دسته داریم. در فولاد مبارکه نیز که از مدتها پیش روی این سهم مثبت بودیم و درمیانمدت هم مثبت خواهیم ماند در این دوروز طبق پیشبینی تقاضا روی سهم زیاد شده است و این روند حداقل میتواند تا اواسط هفته ادامه پیدا کند.
 
ذوب را درمعاملات فردا تحت نظر بگیرید و اگر افت داشت در ساعت معاملات به وقت مناسب پیشنهادم را درمورد این سهم مینویسم.در بازار طلا امروز سکه نقدی با یک جهش تا سطح یک میلیون و دویست و پنج هزارتومان هم رسیده بود که باعث تشکیل صف خرید در انتهای بازار در سررسیدهای سکه آتی شد.تهدید اخیر امریکا در مورد برنامه هسته ای ایران باعث ایجاد چنین جوی شده است.
احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن