شنبه 7 بهمن

172
telegram nokhbegan-start
شنبه 7 بهمنReviewed by Tseexpert on Jan 26Rating:
شنبه 7 بهمن
شاخص کل نزدیکترین مقاومتی که درمقابل خود میبیند سطح 37800-37650 است و الگوهای ما فعلا دو الگوی متناقض هستند که باید ببینیم کدامیک کامل میشوند.بازار امروز با تشکیل صفهای خرید آغاز شد و بلافاصله صفها عرضه شدند و بعد از آن روند متعادلی را دنبال کرد 
 
شیران هم بعد از شفاف سازی و ارائه پیش بینی 92 بازگشایی شد که بدلیل وجود عرضه کننده روی سهم کمی افت کرد در گزارش 92 این شرکت صحبت از افزایش سرمایه 200 درصدی از انباشته هم شده که میتواند این سهم را در بلندمدت مورد توجه بازار قرار دهد. شاید از وقایع پررنگ این روزهای بازار تعدیل مثبت سهمهای کوچکتر باشد.کفرا و کسرام و کحافظ و .. از این جمله  هستند.
 
شاراک هم امروز با محدودیت نوسان بعد از تعدیل باز شد که به ظاهر اعتراض سهامداران را بدنبال داشت بهرحال این سهم بمانند سهمهای دیگر بعد تعدیل نیاز به تثبیت دارد امروز با افت روبرو شد حاشیه سود این سهم نسبت به سهمهای دیگر گروه پتروشیمی کمتر است و افزایش نرخ خوراک باعث آسیب جدی به این سهم میشود. وبانک سهامدار عمده شاراک هم امروز تشکیل صف خرید داد با احتساب سود شاراک وبانک هم انتظار میرود یک تعدیل داشته باشد.هدف الگوی صعودی وبانک سطح 275 تومان محسوب میشود.
 
درگروه خودرویی خچرخش را یادتان هست سال گذشته بواسطه سود غیرعملیاتی 120 تومانی که داشت مورد توجه بازار بود امسال قیمت این سهم به محدوده 120-130 تومان رسیده است اخیرا یک تعدیل منفی هم به بازار اعلام کرده و سود خود را به 7 ریال کاهش داده واقعا نوسان در سود این شرکت خیلی زیاد بوده سود 120 تومانی سال 90 کجا و سود 7 ریالی سال 91 کجا. کلا اخبار در بازار امروز تکراری بود و شاید این تکرار باعث افزایش عرضه ها در بازار فردا شود.
احسان وفادار 
bashgah-banner nokhbegan-start

1 نظر

نطر گذاشتن