شنیده هایی از برخی سهام ساختمانی …

254
telegram nokhbegan-start
شنیده هایی از برخی سهام ساختمانی ...Reviewed by Khalili on Aug 24Rating:

در مورد سرمایه گذاری شاهد  خبرهایی در مورد فروش زمین و تعدیل سود شنیده شده است. از نظر تکنیکی نیز با توجه به گذر قیمت سهم از 185تومان به عنوان حمایت جدی، امکان رشد قیمتی تا 240 تومان هم وجود دارد.

در مورد آ.س.پ هم شنیده شده که این شرکت اکثر پروژه های در دست اجرایش را به اتمام رسانده و امکان تعدیل نیز در آن محتمل است.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

ثامان هم با احتمال تعدیل همراه است. از نظر نمودارهای تکنیکی هم مقاومت 184 تومانی را در محدوده ی فعلی خود می بیند. در صورت گذر موفق از این قیمتها، می تواند تا 210 تومان هم رشد کند.

طبق گفته ی برخی کارشناسان تکنیکی، ثغرب هم با ارزش ذاتی بالغ بر 400 تومان، هدف قیمتی 360 تومان در میان مدت را پیش رو خواهد داشت. گذشتن از قیمت های 310 تا 315 تومان میتواند رشد این سهم را تایید نماید.

bashgah-banner nokhbegan-start

3 نظرها

نطر گذاشتن