شنیده های امروز …

249
telegram nokhbegan-start
شنیده های امروز ...Reviewed by Khalili on Aug 7Rating:

حتاید همچنان بر سر بدهی و طلب با سازمان بنادر و کشتیرانی مشکل دارد. شنیده شده که سازمان بنادر اعلام نموده که 2000 میلیارد از حتاید طلب دارد اما حتاید این موضوع را رد می کند ومی گوید نه تنها بدهی ندارد، بلکه 1400 میلیارد از سازمان بنادر طلب هم دارد. این موضوعات حتاید را چند روزی تحت تاثیر قرار دارد. که در صورت رفع این موضوع می توان بهبود را در این سهم شاهد باشیم.

شندیه که که فباهنر در بخش تسهیلات مالی دریافتی از صندوق ذخیره ارزی نرخ مرجع بانک مرکزی را در حسابها منعکس کرده است. ظاهراً براساس استانداردهای حسابداری تسهیلات مالی مذکور باید به نرخ ارز قابل دسترس تسعیر و درحسابها ثبت گردد. درصورت انجام تعدیلات لازم، ‌تسهیلات مالی دریافتی و سود دوره جاری افزایش خواهد یافت.


خبر مهم : نخبگان 7 پرشد و پذیرش دوره 8 نخبگان بورس شروع شد

پذیرش دوره نخبگان بورس 7  مجموعه خانه سرمایه تمام شد و ظرفیت این دوره پرشد . اما پذیرش دوره هشتم و اولین دوره نخبگان بورس  سال 96 (دوره هفتم ) با رویکردی جدید در زمان برگزاری آغاز شد . برای اطلاعات بیشتر آشنایی بیشتر با این دوره می توانید عبارت " نخبگان" را به 5000100090 ارسال نمایید و یا اینجا کلیک کنید و در صفحه دوره فرم پذیرش را پر نمایید.
 

در مورد قند و شکر هم شنیده شده که قرار است ارز مبادله ای به آن اختصاص یابد. ما قبلاً هم این خبرها را شنیده بودیم اما اثری از نتایج آن بر روی سهام شرکت های داخلی ندیده بودیم. به نظر می رسد که با این تصمیم ، احتمال افزایش قیمت بیشتر خواهد شد.

bashgah-banner nokhbegan-start

2 نظرها

نطر گذاشتن